Search
Close this search box.

Viesu nams Šubrakkrasti

Privātuma politika

Interneta vietnē www.subrakkrasti.lv (turpmāk – Vietne) tiek vākti dati par Vietnes apmeklētājiem, tādējādi gūstot iespēju Vietnes uzturētājam izvērtēt, cik noderīga ir Vietne, un kā to varētu uzlabot.

Pārzinis, kas Vietnē vāc datus par Vietnes apmeklētājiem, ir SIA Šubrakkrasti, Reģ.Nr. 45401013022, (turpmāk – Pārzinis).

Pārziņa adrese: “Kalnozoli”, Bērzaunes pagasts, Madonas novads, LV-4853
E-pasts: subrakkrasti@gmail.com
Tālrunis: +371 22441173

Kā Pārzinis aizsargā personas datus? Personas datu aizsardzībai Pārzinis izmanto dažādus tehniskus un organizatoriskus drošības pasākumus. Personas dati ir pieejami ierobežotam cilvēku skaitam, tikai pilnvarotām personām.

Cik ilgi Pārzinis glabā personas datus? Pārzinis glabā personas datus tik ilgi, cik ilgi tie ir nepieciešami atbilstoši to ieguves mērķim un kā to pieļauj vai nosaka normatīvo aktu prasības.

Pārzinis nemitīgi pilnveido Vietni, ar mērķi, uzlabot tās lietošanu, tāpēc Pārzinim ir jāzina, kāda informācija ir svarīga Vietnes apmeklētājiem, cik bieži viņi šo Vietni apmeklē, kādas ierīces un pārlūkprogrammu viņi izmanto, no kāda reģiona nāk apmeklētāji, un kādu saturu vislabprātāk lasa.

Sīkdatnes ir nelieli faili, kurus, katru reizi, kad apmeklētājs apmeklē Vietni, pārlūkprogramma saglabā apmeklētāja datorā tādā apmērā, kā norādīts apmeklētāja datora pārlūkprogrammas iestatījumos. Atsevišķas sīkdatnes tiek izmantotas, lai atlasītu un piemērotu apmeklētājam piedāvājamo informāciju un reklāmas, pamatojoties uz saturu, ko apmeklētājs aplūkojis agrāk, un tādējādi veidotu apmeklētājiem Vietnes lietošanu vienkāršu, ērtu un individuāli piemērotu. Papildu informāciju par sīkdatnēm, kā arī to dzēšanu un pārvaldīšanu, var iegūt mājaslapā www.aboutcookies.org.

Vietne izmanto sīkdatnes, lai vāktu lietotāja IP adreses un pārlūkošanas informāciju un ļautu Vietnei atcerēties apmeklētāja izvēli. Sīkdatnes ļauj Pārzinim sekot līdzi Vietnes datu plūsmai un lietotāju mijiedarbībai ar Vietni – Pārzinis izmanto šos datus, lai analizētu apmeklētāju uzvedību un uzlabotu Vietni. Sīkdatņu izmantošanas tiesiskais pamats ir Pārziņa leģitīmā interese nodrošināt Vietnes funkcionalitāti, pieejamību un integritāti.

Apmeklētājs var kontrolēt un/vai dzēst sīkdatnes pēc savas izvēles. Plašāka informācija par šo procesu ir pieejama šeit www.aboutcookies.org. Apmeklētājs var izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir viņa datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Apmeklētājs var atteikties no sīkdatnēm pārlūkprogrammas izvēlnē vai https://tools.google.com/dlpage/gaoptout. Lai veiktu nepieciešamos uzstādījumus, apmeklētājam nepieciešams iepazīties ar savas pārlūkprogrammas noteikumiem. Sīkdatņu bloķēšanas gadījumā apmeklētājam manuāli būs jāpielāgo iestatījumi ikreiz, kad tiks apmeklēta Vietne, turklāt pastāv iespējamība, ka daži pakalpojumi un funkcijas nedarbosies.

Šī mājaslapa var iestatīt sekojošas sīkdatnes:

 • Funkcionālās sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai apmeklētājs spētu pārvietoties mājaslapā un lietot tās funkcijas. Bez šim sīkdatnēm Vietne nevar nodrošināt apmeklētāja pieprasītos pakalpojumus.
 • Google Analytics sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai iegūtu Vietnes apmeklējuma statistiku. Vietne izmanto šo informāciju, lai uzlabotu vietnes darbību un reklāmas pasākumus.
 • Facebook pixel sīkdatnes.  Sīkdatnes Vietne izmanto, lai iegūtu apmeklējuma statistiku, novērtētu reklāmas efektivitāti un rādītu mērķētu reklāmu.
 • Mērķētas reklāmas rīku sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai paaugstinātu reklāmas efektivitāti un rādītu reklāmas, kas, visticamāk, apmeklētāju interesēs visvairāk.
 • Trešās puses pakalpojumu sniedzēja sīkdatnes. Sīkdatnes var iestatīt šādi šajā mājaslapā lietotie trešo pušu pakalpojumi: Facebook poga “Patīk”, YouTube video. Dažas no šīm sīkdatnēm var tikt izmantotas, lai sekotu līdzi apmeklētāju darbībām citās mājaslapās, un Vietne tās nevar kontrolēt, jo šīs sīkdatnes nav iestatījusi Vietne.

Apmeklētāja tiesības saistībā ar saviem personas datiem:

 • Tiesības piekļūt informācijai. Vietnes apmeklētājam ir tiesības saņemt informāciju par to, kāpēc un kā tiek apstrādāti viņa personas dati. Viņam ir tiesības bez maksas saņemt Pārziņa rīcībā esošo personas datu kopiju plaši izmantotā elektroniskā formātā.
 • Tiesības labot. Vietnes apmeklētājam ir tiesības panākt neprecīzu vai nepilnīgu personas datu labošanu vai papildināšanu bez nepamatotas kavēšanās.
 • Tiesības „tikt aizmirstam”. Vietnes apmeklētājam ir tiesības atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei un panākt savu personas datu dzēšanu bez nepamatotas kavēšanās, tiklīdz dati vairs nav nepieciešami, lai sniegtu pieprasītos pakalpojumus un ievērotu normatīvo aktu prasības.
 • Tiesības ierobežot apstrādi. Vietnes apmeklētājam ir tiesības panākt savu personas datu apstrādes ierobežošanu, ja iebilst pret to un Pārzinim nav leģitīmu pamatu turpināt apstrādi, ja apmeklētājs apstrīd datu precizitāti, ja apstrāde ir pretlikumīga vai ja persona pieprasa celt, īstenot vai aizstāvēt likumīgas prasības.
 • Tiesības iebilst. Vietnes apmeklēājam ir tiesības jebkurā brīdī iebilst pret datu apstrādi, ja vien tas nav nepieciešams sabiedrības interesēs veicamam uzdevumam vai apstrādei nepastāv neapstrīdami likumīgs pamats.
 • Citas tiesības saskaņā ar VDAR. Vairāk informācijas skatiet, apmeklējot ES datu aizsardzībai veltīto mājas lapu.

Kā atteikties no sīkdatnēm?

 • Lai atteiktos no sīkdatņu saņemšanas, apmeklētājs var izmantot privātās pārlūkošanas režīmu, kuru nodrošina lielākā daļa pārlūkprogrammu (privāts logs, inkognito logs vai InPrivate logs). Jebkādas sīkdatnes, kas tiek izveidotas, darbojoties privātās pārlūkošanas režīmā, tiek dzēstas, tiklīdz apmeklētājs aizver visus pārlūka logus.
 • Lai atteiktos no mērķētas reklāmas rādīšanai nepieciešamās informācijas iegūšanas un lietošanas, apmeklētājs var izmantot bezmaksas rīku Your Online Choices vai YourAdChoices.

Ja nav noteikts citādi, sīkdatnes tiek glabātas, kamēr tiek izpildīta darbība, kādam nolūkam tās vāktas, un pēc tam tās tiek dzēstas.

Pārzinis apliecina, ka sīkdatnes un statistikas informācija tiks apkopota, apstrādāta un glabāta saskaņā ar Eiropas Savienības normatīvo aktu prasībām, tai skaitā 2016. gada 27. aprīļa Eiropas Parlamenta un ES Padomes Personas datu aizsardzības regulu Nr. 2016/679.

Pārzinis patur tiesības jebkurā brīdī mainīt šos noteikumus. Vietnes apmeklētāja pienākums ir patstāvīgi pārbaudīt Vietnes saturu, lai iepazītos ar noteikumu izmaiņām.

SAZINIES AR MUMS

© Šubrakkrasti, 2024. Visas tiesības aizsargātas.